Ubezpieczenia

W tym dziale zamieszczane będą oferty usług świadczonych dla użytkowników forum przez zajmujące się tym podmioty, niekoniecznie związane z Yamaha XJR.
Posty będą czekały na akceptację admina.
Awatar użytkownika
mariuszdg
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Kontaktowanie:

Ubezpieczenia

Postautor: mariuszdg » piątek, 9 maja 2014, 14:23

Rzadko robię takie coś (prywata) ale tym razem się pokuszę bo uważam, że korzyści mogą być wielostronne.
Siora moja rodzona wraz dwiema koleżankami postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce (jakkolwiek to brzmi) i rozkręcają firmę ubezpieczeniową. Siedziba jest w Krakowie, adres na końcu. Dziewczyny mają już uprawnienia (wymagało to kilku miesięcy szkoleń i zdawania jakiś egzaminów) by być agentkami znacznej większości towarzystw ubezpieczeniowych. Jeśli chodzi o motocykle to próbują ugryźć temat ubezpieczeń grupowych np. dla Klubów czy grup takich jak nasza. Wiem, że taka opcja jest możliwa, bo min Allianz wyraził zainteresowanie przyznanie takich zniżek. Negocjacje trwają w każdym razie.

XJRe siora przerobiła na moim przykładzie tak więc procedura na pewno będzie mocno uproszczona.

Ja w ramach pomocy braterskiej stawiam każdemu na zlocie porządną kolejkę, kto ubezpieczy cokolwiek (może być np pies) w tej firmie.

Oczywiście po powołaniu się na mnie i forum delikwent na dzień dobry będzie traktowany z przywilejami, tak by nie miał łatwo znaleźć lepszą ofertę na rynku (lub po prostu jej nie znalazł).

może kiedyś zabiorę te kobitki na zlota, by zrobiły stoisko promocyjne (już mówiłem, że musi być beczka piwa i dupa do tańców na rurze)... ;-)

za siostrę ręczę, na pewno nikogo nie oszuka i nie potrzebnie nie naciągnie na zbędne bajery. Zachęcam do zadawania pytań ofertowych, to nic nie kosztuje :)

Magdalena Kwiecień-Trusz
mkwiecien@enedia.pl
...
Enedia Ubezpieczenia
ul. Urzędnicza 20/1 30-051 Kraków
biuro@enedia.pl
tel. 12 623 75 22

stronka się robi podobno, jak będzie to podrzucę
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
Koniu
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Kontaktowanie:

Postautor: Koniu » niedziela, 11 maja 2014, 17:00

Warte mają ?
Mój tel. 692 486 517

Awatar użytkownika
mariuszdg
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszdg » niedziela, 11 maja 2014, 18:20

egzaminy mają pozdawane, za tydzień będą miały dostęp do kalkulatora i od tego momentu będą mogły ubezpieczać dla Warty.
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
Koniu
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Kontaktowanie:

Postautor: Koniu » wtorek, 13 maja 2014, 20:39

We warcie teraz się ubezpieczyłem bez NW jeżeli w programie zaznaczy ze XJR to naked bike o pojemności powyżej 600 czy tam 650 zł to koszt 74 zł chyba że zależy jeszcze kwota wielkości miasta
Mój tel. 692 486 517

Wróć do „USŁUGI, SPRZEDAŻ - OFERTY.”