Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych - LIKWIDON / WINDICAR

W tym dziale zamieszczane będą oferty usług świadczonych dla użytkowników forum przez zajmujące się tym podmioty, niekoniecznie związane z Yamaha XJR.
Posty będą czekały na akceptację admina.
Awatar użytkownika
vivvaldi
Model i rocznik moto.: Była XJR 1300 tera CBR XX
Województwo: S-śląskie

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych - LIKWIDON / WINDICAR

Postautor: vivvaldi » czwartek, 31 maja 2012, 14:27

Witam Wszystkich znanych i nieznanych ;-)

Nie wiedziałem gdzie tę informacją wpiąć, więc zdecydowałem się w dział sprzedaży ;-)

Cześć osób wie, ponieważ już korzystała z moich usług a część pewnie i nie wie. Dlatego niniejszą informacją chciałbym podzielić się z Wami tym czym się zajmuje, jak mogę pomóc i w jakim zakresie.

Po wieloletniej karierze zawodowej w likwidacji szkód oraz na bazie doświadczeń i profesjonalnego przygotowania jako były pracownik firm ubezpieczeniowych od jakiegoś czasu zajmuje się obsługą roszczeń osób poszkodowanych, które z różnych przyczyn, bądź to nie otrzymali należnego odszkodowania, bądź otrzymali je znacznie zaniżone.

Dlatego powstała firma, która zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych od zakładów ubezpieczeń. Współpracujemy z WINDICAR Ogólnopolskie Centrum Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych, z którą tworzymy sieć profesjonalnego zespołu biegłych i licencjonowanych rzeczoznawców.

Na bazie doświadczenia zawodowego oraz znajomości wewnętrznych procesów i procedur obowiązujących w likwidacji szkód, zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz szybką informację czy dalsze dochodzenie roszczeń jest zasadne czy też nie. I czy w ogóle gra jest warta świeczki. ;-)

Atutem działania jest pełen profesjonalizm i spora wiedza w zakresie likwidacji szkód wszelkiego rodzaju.

W swojej działalności zajmujemy się:
- dochodzeniem odszkodowań w szkodach osobowych i rzeczowych
- dochodzeniem odszkodowań w szkodach majątkowych
- dochodzeniem odszkodowań w szkodach komunikacyjnych
- dochodzeniem odszkodowań w szkodach z ubezpieczeń życiowych
- doradztwo osobom poszkodowanym

Z racji tego, że sam jeżdżę na motocyklu, specjalizuje się w szkodach motocyklowych, gdzie w większości zdarzeń/wypadków sprawcą szkody jest inny uczestnik ruchu.

W powyższych sprawach osoby poszkodowane nie wnoszą żadnych wstępnych opłat. Zapłata następuje dopiero po uzyskaniu należnego odszkodowania. Prowizja za prowadzenie sprawy jest negocjowalna osobiście i realizowana dopiero po otrzymaniu należnego odszkodowania.

W swojej działalności zajmuje się również:
- sporządzaniem kosztorysów budowlanych - wyliczenie kosztów remontu, naprawy,
kosztów poniesionej szkody itp - kosztorysowanie na bazie KNR-ów
- sporządzanie kalkulacji napraw pojazdów
- określaniem wartości pojazdów oraz wartości pozostałości w szkodach całkowitych

Najlepiej złapać mnie telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail

WINDICAR Ogólnopolskie Centrum Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych
tel. kom. 793976074
tel./fax 33 4961002.
e-mail: bielskobiala@windicar.pl

Możliwy również kontakt poprzez stronę www.windicar.pl

Zawsze służę pomocą i jeśli byście mieli zapytanie to proszę dzwonić, pisać i pytać :)

Pozdrawiam
vivvaldi
Ostatnio zmieniony środa, 22 maja 2013, 21:15 przez vivvaldi, łącznie zmieniany 1 raz.
WINDICAR - dochodzenie odszkodowań w szkodach na osobie, szkodach majątkowych i komunikacyjnych. Bez opłat wstępnych - zapłacisz dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Tel. kontaktowy 793 976074; e-mail: bielskobiala@windicar.pl

Awatar użytkownika
Koniu
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Kontaktowanie:

Postautor: Koniu » niedziela, 24 czerwca 2012, 15:33

Vivvaldi zrobił fajną robotę w mojej sprawie. Chociaż jeszcze nie zakończyliśmy akcji wydusił dla mnie na czysto 2600 zł. Myślę, że warto, wystarczy wysłać niezbędne kwity, dwa podpisy i kolega ogarnia wszystkie sprawy. W poniedziałek idę na komisję lekarską, mają orzec czy przypadkiem nie należy mi się większy procent uszczerbku a tym samym kilka złotych więcej od ubezpieczalni. Dam znać jak to się dalej potoczyło.
Mój tel. 692 486 517

Wróć do „USŁUGI, SPRZEDAŻ - OFERTY.”