Potrzeban pomoc dla córeczki motocyklisty

Informacje o akcjach oddawania krwi, o akcjech dla innych ...
Bigos

Potrzeban pomoc dla córeczki motocyklisty

Postautor: Bigos » wtorek, 5 lutego 2013, 19:43

Drodzy forumowicze, chciałbym w i mieniu mojego kolegi z forum www.FJ-FJR.com o pomoc dla jego córeczki. Ponieważ chłopak nie chciał nikogo obarczać swoim problemem wszyscy dowiedzieliśmy się o tym dopiero wczoraj dzięki innemu koledze, który przypadkiem trafił na ogłoszenie w internecie. Córeczka naszego kolegi urodziła się z rzadką wadą genetyczną i na jej rehabilitację potrzebne są pieniądze. Kolega z powodu choroby dziecka zrezygnował zupełnie z życia towarzyskiego, skasował swój profil na forum, a teraz postanowił nawet sprzedać swoją ukochaną i wypieszczoną FJ1200. To dla motocyklisty już totalny dramat.
Profil na facebooku facebook.com/magdalena.szostak.9081

Jeżeli ktoś ma chęć i możliwość pomocy to podaję konto kolegi:
88 1050 1070 1000 0022 7445 1133
ING Bank śląski
Paweł Szostak
43-300 Bielsko Biała
ul. Skrzydlewskiego 25/37

Moją głową ręczę za to, że nie jest to żaden wałek, ale prawdziwa sytuacja.

Awatar użytkownika
artur
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie

Postautor: artur » środa, 6 lutego 2013, 08:10

Zapomniałeś dodać że prośba dotyczy 1% z podatków ( oczywiście inne formy też dozwolone ) Jak się nie zdeklarujemy na tą czy inną akcje to siano zaliczy bubżet budowy fotoradarów
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Bigos

Postautor: Bigos » środa, 6 lutego 2013, 19:45

Niestety nie udało mi się dodać załączników w postaci zdjęć z opisem akcji charytatywnej dla Madzi. Najważniejsze, żeby jak najwięcej motocyklistów przyłączyło się do pomocy.

Wróć do „SOS, Banki krwi, pomagamy innym...”